Životopisy Vzory Zadarmo

Keď príde na tvorbu životopisu, väčšina užívateľov siahne po programe Microsoft Word, alebo nejaké podobné alternatíve zadarmo, v ktorých sa potom snažíte si vytvoriť ten svoj ideálny životopis, vďaka ktorému by ste potom mohli získať tú svoju vysnívanú prácu. Je fakt, že do tvorby životopisu sa môžete pustiť buď, ako sa hovorí "od nuly" a začať tak písať svoj životopis tzv. "Na zelenej lúke", alebo lepšie, môžete si nájsť nejaké už hotové vzory životopisov zadarmo , ktoré sa už" povaľujú "na Internete hotové.

       Fakt je ten, že nie je zas až tak úplne jednoduché nájsť fakt kvalitné a naozaj prehľadné životopis vzory zadarmo na stiahnutie , však kto hľadá, ten nájde! :) V tomto článku nájdete vzory životopisu v troch nasledujúcich formách - prvou možnosťou, ktorú ponúkneme, sú už hotové klasické čiernobiele vzory životopisov zdarma na stiahnutie a ľubovoľným úpravám, kedy sa však nezaobídete bez programu, ktorý vie pracovať s formátom súboru DOC či DOCX . Tento formát ukladá MS Word, ktorý je ale plateným programom patriaci do kancelárskeho balíka MS Office.

        Druhou formou bude ukážka jednoduchého textu klasického štruktúrovaného životopisu priamo na tejto stránke, kedy môžete text s životopisom označiť myšou "tzv. do bloku "a potom cez pamäťovú schránku počítača vykopírovat obsah našej šablóny životopisu do akéhokoľvek textového editora, ktorý radi používate. Na kopírovanie do a zo schránky použite prosím klávesovú skratku CRTL + C (ako "copy" = kopírovať) a potom CTRL + V (ako vložiť). Týmto postupom si vykopírujete z nášho webu vzorovú ukážku životopisu a už budete môcť len upravovať a vyhnete sa tak tvorením z nuly a to Vám ušetrí nejaký čas.

Tretím a asi najlepším spôsobom, ako získať nielen obyčajný, ale priamo profesionálne vyzerajúce životopis, je nechať si ho vygenerovať kvalitným generátorom životopisov. To je cesta suverénne najjednoduchší, najrýchlejší ale aj najistejší v tom, že Váš profesijný životopis naozaj pritiahne oči vášho nového potencionálneho zamestnávateľa, pretože sa budete môcť graficky odlíšiť od ostatných klasických, fádnych až nudných "Cívíček" ...

1) CV Vzory životopisov vo Worde zadarmo na stiahnutie

 1. Word/DOC súbor elegantni-zivotopis.doc
 2. Word/DOC súbor profesionalni-zivotopis.doc
 3. Word/DOC súbor zivotopis-programatora.doc
 4. Word/DOC súbor zivotopis-vzdelanych.doc
 5. Word/DOC súbor zivotopis-vzor.doc
 6. TIP 1:Zaujíma Vás ako na životopis v angličtině bez chýb?
 7. TIP 2:Viete, prečo sa hovorí životopisu CURRICULUM VITAE a prečo vlastne? Čo to znamená?

2) Klasický životopis formulár zadarmo na skopírování cez schránku (CTRL+C a CTRL+V)


Osobné údaje

Meno a priezvisko: Martin Pekárek
Dátum narodenia: 22. 12. 1971
Stav: rozvedený
Adresa: Husova 5, 111 00, Bratislava
Telefón: +421 902 654 321
E-mail: martin.pekarek1974@gmail.com
 

Pracovné skúsenosti

2018 - súčasnosť Podnikateľská činnosť - realitný maklér
(Nábor a predaj nehnuteľností, nábor a školenie sprostredkovateľov)

01/2014 - 09/2016 RokoMedica, a.s., obchodný zástupca
(Farmaceutický reprezentant, zásobovanie lekární, vyjednávanie)

02/1996 - 11/2013 Zetor, a.s., nákupca
(Vyjednávanie cien u dodávateľov, porovnávanie ponúk, reportovanie)

Vzdělanie

1990 - 1995 ČVUT v Brne
Katedra aplikovanej informatiky, IT, predmety štátnej skúšky:
Matematika, IT, Fyzika, diplomová práca na tému vplyv moderných
technológií a automatizácie na nezaměstannost na pracovnom trhu

1986 - 1990 Odborná Stredná Škola v Košiciach
            zakončené maturitnou skúškou

Ostatné kurzy

Obchodné vyjednávanie, E-learning 1997
Vysoký management, TopEdu 2001
IBM špecialista osvedčenia 2008
Microsoft certifikovaný partner 2010

Znalosti a zručnosti

Práca na počítači:
Programovanie: C ++, JAVA, JS, PHP, MySQL, HTML, CSS

Jazykové znalosti:

angličtina - mierne pokročilý
nemčina - pasívne znalosť
vodičský preukaz skupiny - B a C 

Záujmy

šport, hudba, divadlo, kultúra, cestovanie a štúdium cudzieho jazyka


V Bratislavě dňa 3. 3. 2018            /Váš vlastný podpis/


Ešte aj iný CV Vzor môžete nájsť pod uvedeným odkazom, ak sa Vám táto ukážka životopisu úplne zas tak nepáčila. Stále ale nekončíme, pretože web ZivotopisOnline je špeciálne zameraný na celú škálu všetkých možných i nemožných životopisov a to je dovod, prečo s výpočtom nekončíme a môžeme odkázať aj na ďalšie príklad životopisu sem aby toho nebolo málo :)

BONUSOVÁ VSUVKA: Pár praktických fígľov z oblasti HR

3) Vygenerovanie PROFI životopisu jednoucho a najrýchlejšie vďaka predpripraveným šablónam

Zvoľte si najkrajšie šablónu, z ktorej si počas pár minút vytvoríte krásne štruktúrované resumé CV / životopis. Vedeli ste o tom, že priemerný personalista v bežnej firme, venuje každému jednotlivému životopisu maximálne do 60tich sekúnd? To očami uchádzača, ktorý sa snaží získať vhodné pracovné uplatnenie, rozhodne nie je veľa, čo poviete? Koho vlastne dnes šéfofé radi a neradi prijímaju, viete?

Čo si budeme hovoriť, dnes každý predsa vie, že medzi žiadateľmi o prácu je teraz veľmi vysoká konkurencia a firmy z toho ťaží tým, že si môžu vyberať z veľkého množstva nezamestnaných ľudí. Čo s tým môžeme urobiť? Jediná šanca na úspech v dnešnej dobe je, nejakým vhodným spôsobom sa odlíšiť a vyniknúť nad ostatné žiadateľa o prácu a jednoducho si pritiahnuť podrobnejšie pozornosť personalistov firmy. Tušili ste, že aj to ako sa oblečieme na pohovor rozhodne môže nahnať kladné body?

Čo však osobný pohovor predchádza (kde si potom hovoríte aj o plat atď.), je určite zaslanie motivačného listu, či ak chcete sprievodného listu a životopisu. A práve krásne spracovaným, moderným a elegantným životopisom to práve celé začína - jedine tak získate "nefér výhodu" nad ostatnými konkurentmi, ktorí zašlú len obyčajný čiernobiely, klasický a nudný životopis vo Worde, ktorý splynie s kopú iných !!! Tak na čo ešte čakáte? Nechajte si od nás najskôr poradiť ako napísať motivačný list a potom si vyberte našu profi-šablónu životopisu, ktorá spĺňa vysoké štandardy určené normou pre CV tzv . EUROPASS a jednoducho si hlavne vyberte takú grafickú šablónu, ktorá sa Vám najviac páči - začať môžete kliknutím na tlačidlo "VYTVORIŤ ŽIVOTOPIS" o niečo nižšie >>>

Nestrácajte čas a netvorte nič ručne!

Nestrácajte drahocenný čas tvorbou štruktúrovaného životopisu ručne, ale využite naši automatizované služby online
generátor profesionálnych životopisov. Je to profesionálne, rýchle, jednoduché a prehľadné!

Vytvoriť životopis

Vďaka životopisonline.sk som si vytvorila profesionálny životopis počas 10-tich minút.

Vďaka životopisonline.sk som si vytvoril krásny a moderný životopis, bez mučenia vo Worde.

Vďaka životopis vzor som sa
profesionálne odprezentoval firmám a získal svoju prácu snov, tak ako 205.058iných užívateľov!