Podmienky používania služby

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Pri registrácii alebo využívanie služieb projektu ŽivotopisOnline.sk Budete požiadanie o zadanie Vašich osobných údajov.

Vaše rozhodnutia

  • svoje osobné údaje, môžete kedykoľvek zmeniť alebo skontrolovať podľa Vašej potreby
  • doručovanie emailových správ ohľadom noviniek projektu ŽivotopisOnline.sk Môžete kedykoľvek ukončiť podľa pokynov uvedených v každom, takto zaslanom emaile

Používanie informácií

  • súčasťou našich služieb môže, alebo nemusí byť zobrazovanie reklamy
  • všetky dáta a informácie, ktoré od Vás získame, používame na účely poskytovania služieb, ktoré zodpovedajú Vášmu záujmu
  • Vaše údaje tiež môžeme použiť k tomu, aby sme Vás informovali o novinkách a ďalších užitočných službách v súvislosti so službou ŽivotopisOnline.sk

Kontakt

  • v prípadne akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať prostredníctvom webového formulára

Súhlas s podmienkami užívania služby

Týmto, na základe zákona o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. v platnom znení potvrdzujem, že súhlasím s užitím vyššie vyplnených údajov týkajúcich sa mojej osoby v súlade s účelom tohto servera ZivotopisOnline.cz.

Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, ak sa strany nedohodnú inak v príslušnej zmluve na vyššie uvedenom servera jeho prevádzkovateľovi. Poskytnuté údaje budú prevádzkovateľom servera použité len v súlade s účelom servera zivotopisonline.cz a nebudú poskytnuté tretím osobám. Vytvorením životopisu a jeho stiahnutie (zobrazenie) stojí jednu 5 EUR SMS. Táto SMS je dobrovoľná a jednorazová, čo znamená, že odoslaním tejto SMS v žiadnom prípade nedôjde v budúcnosti k automatickému strhávanie kreditu, bez vedomia užívateľa.

V cene jednej jednorazovej 5 EUR SMS je takisto editácia životopisu a to 2 hod po vytvorení ZADARMO. To sa hodí pre prípadné opravy preklepov, chýb, alebo doplnenie CV. V prípade, že má zákazník záujem o neobmedzenú možnosť editovanie svojho životopisu po dobu nasledujúceho roka, môže tak urobiť odoslaním druhej jednorazové 5 EUR SMS v prospech voliteľné služby "Editácia na rok". Táto SMS je dobrovoľná a jednorazová, čo znamená, že odoslaním tejto SMS v žiadnom prípade nedôjde v budúcnosti k automatickému strhávanie kreditu, bez vedomia užívateľa.

Pokiaľ má užívateľ záujem, odstrániť v pätičke CV decentnej minimalistickú reklamu "Vytvorené pomocou www.zivotopisonline.sk", môže tak urobiť odoslaním druhej (v prípade že nevyužil službu "Editácia na rok"), alebo tretia jednorazové 5 EUR SMS v prospech voliteľné služby "Odstránenie reklamné pätičky". Táto SMS je dobrovoľná a jednorazová, čo znamená, že odoslaním tejto SMS v žiadnom prípade nedôjde v budúcnosti k automatickému strhávanie kreditu, bez vedomia užívateľa.

Vytvorenie životopisu na zivotopisonline.sk sa dá ľubovoľne kombinovať s voliteľnými platenými službami a to výhradne na základe dobrovoľného záujmu užívateľa bez akýkoľvek rizík, vo forme ďalších skrytých SMS poplatkov. V prípade akýkoľvek ďalších otázok, či technických problémov nás prosím neváhajte kontaktovať na čísle +420 777 955 235 a to len vo všetky dňoch od 10-16h, alebo lepšie na email info@zivotopisonline.cz. Na zmeškané hovory voláme späť hneď, akonáhle je to možné, ale prosím Vás nevolajte nám kvôli sprostredkovanie práce, pretože nie sme pracovný agentúra, ani pracovný portál a preto nedisponujeme žiadnu konkrétnu pracovnú ponukou pre Vás. Ďakujeme za pochopenie.

PROVOZOVATEL:
ŽIVOTOPIS VZOR, s.r.o.
Příkop 843/4
602 00 Brno-Zábrdovice
Česká Republika

Vďaka životopisonline.sk som si vytvorila profesionálny životopis počas 10-tich minút.

Vďaka životopisonline.sk som si vytvoril krásny a moderný životopis, bez mučenia vo Worde.

Vďaka životopis vzor som sa
profesionálne odprezentoval firmám a získal svoju prácu snov, tak ako 203.768iných užívateľov!