Podmienky používania služby

Vyhlásenie o ochrane osobných údajov

Pri registrácii alebo využívanie služieb projektu ŽivotopisOnline.sk Budete požiadanie o zadanie Vašich osobných údajov.

Vaše rozhodnutia

  • svoje osobné údaje, môžete kedykoľvek zmeniť alebo skontrolovať podľa Vašej potreby
  • doručovanie emailových správ ohľadom noviniek projektu ŽivotopisOnline.sk Môžete kedykoľvek ukončiť podľa pokynov uvedených v každom, takto zaslanom emaile

Používanie informácií

  • súčasťou našich služieb môže, alebo nemusí byť zobrazovanie reklamy
  • všetky dáta a informácie, ktoré od Vás získame, používame na účely poskytovania služieb, ktoré zodpovedajú Vášmu záujmu
  • Vaše údaje tiež môžeme použiť k tomu, aby sme Vás informovali o novinkách a ďalších užitočných službách v súvislosti so službou ŽivotopisOnline.sk

Kontakt

  • v prípadne akýchkoľvek nejasností nás môžete kontaktovať prostredníctvom webového formulára

Súhlas s podmienkami užívania služby

Týmto, na základe zákona o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. v platnom znení potvrdzujem, že súhlasím s užitím vyššie vyplnených údajov týkajúcich sa mojej osoby v súlade s účelom tohto servera ZivotopisOnline.cz.

Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, ak sa strany nedohodnú inak v príslušnej zmluve na uvedenom servera jeho prevádzkovateľovi. Poskytnuté údaje budú prevádzkovateľom servera použité len v súlade s účelom servera zivotopisonline.cz a nebudú poskytnuté tretím osobám. Vytvorením životopisu a jeho stiahnutie (zobrazenie) je rozdelené na dve verzie - prémiový a zadarmo. Premium životopis stojí jednorazovú platbu 5€ (s DPH). Táto platba je dobrovoľná a jednorazová, čo znamená, že odoslaním tejto platby v žiadnom prípade nedôjde v budúcnosti k automatickému strhávanie kreditu alebo peňazí z účtu / karty, bez vedomia užívateľa.

V cene jednorazovej platby 5€ je možnosť editácie životopisu a to po dobu 1 roka po vytvorení. To sa hodí pre prípadné opravy preklepov, chýb, alebo doplnenie CV.

Premium životopis neobsahuje reklamu v pätičke životopisu.

Platbu možno vykonať týmito spôsobmi: Platobná karta, Premium SMS, Platba Bitcoin, Bankový prevod, GoPay účet. Po zaplatení Vám životopis bude doručený na uvedenú emailovú adresu.

V prípade akýkoľvek ďalších dotazov, či technických problémov nás prosím neváhajte kontaktovať na čísle +420 777 955 235 a to len vo všetky dňoch od 10-16h, alebo lepšie na email info@zivotopisonline.cz. Na zmeškané hovory voláme späť hneď, akonáhle je to možné, ale prosím Vás nevolajte nám kvôli sprostredkovanie práce, pretože nie sme pracovné agentúra, ani pracovný portál a preto nedisponujeme žiadnu konkrétnu pracovnú ponukou pre Vás. Ďakujeme za pochopenie.


PROVOZOVATEL:
Michaela Karmazín
IVANOVICE č.ev.302
621 00 BRNO 21
Česká Republika
IČO: 88619630
+420 777 955 235
info@zivotopisonline.cz

Vďaka životopisonline.sk som si vytvorila profesionálny životopis počas 10-tich minút.

Vďaka životopisonline.sk som si vytvoril krásny a moderný životopis, bez mučenia vo Worde.

Vďaka životopis vzor som sa
profesionálne odprezentoval firmám a získal svoju prácu snov, tak ako 58.684iných užívateľov!